HAKKIMIZDA

Paflagonya Düğün ve Kongre Salonu olarak düğün, nikah, kına gecesi, toplantı, kongre, mezuniyet, konser, özel davet ve kurumsal toplantı organizasyonlarınızda yenilikçi, modern ve kaliteli hizmet anlayışı ile detaylara verdiği önemle, bütün organizasyonlarınıza ev sahipliği yapmak için hazırız.

Paflagonya Düğün ve Kongre Salonu, şirin Çaycuma’nın tam kalbinde yer almaktadır. Daha önce ‘Belediye Düğün Salonu’ olarak hizmet veren şimdi ise tüm detayları alanında uzman mimarlar tarafından özenle tasarlanıp, yenilen çehresiyle sizlerin hizmetinde.

Paflagonya Düğün ve Kongre Salonu, hem mesleki tecrübe hem de profesyonel kadronun bir arada buluşması ve çok özel dekorasyonuyla Çaycuma’nın en güzel mekanı haline gelmiştir.

Sektöründe ilklerin adresi olan Paflagonya Düğün ve Kongre Salonu kendine has özellikleriyle de öne çıkıyor. Düğün organizasyonlarından, yemekli - yemeksiz birçok etkinliğin yapıldığı Paflagonya Düğün ve Kongre Salonunu görmeden anlatmak pek mümkün olmasa gerek. Bu nedenle sizleri adını Çaycuma’nın tarihinden alan Paflagonya Düğün ve Kongre Salonuna bekliyoruz.